KÜÇÜK TASARIMCILAR İŞ BAŞINDA!

Geçen dönem sonu gerçekleşen Ayakkabı Tasarım Yarışması'na öğretmenimiz Sedef Aksakal yönetiminde faaliyet gösteren Sanat Kulübü öğrencilerimiz birbirinden farklı tasarımlarıyla katıldı.
...

GÜLE GÜLE YAVRULARIM

Pek çok anılarla dolu beraberliğimizin sonuna geldik. Sizleri bugünkü tertemiz duygularınız, gülen gözleriniz, sımsıcak sevginizle anımsayacağım.
...


EDİRNE & İĞNEADA

Atatürk Havalimanı’ndan uçakla havalanınca 1200 kilometre sonra Viyana’ya, 2200 kilometre sonra Paris’e varırsınız. Bu yolculuğun ilk 200 kilometresinin sonunda, Türkiye’nin Avrupa sınırlarına ulaşmışken sizi kapıdan uğurlayan son bir şehir vardır: Edirne

DOĞANÇAY RESİM YARIŞMASI

On yıl önce Ressam Burhan Doğançay ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Toptaş’ın birlikte başlattıkları yarışmanın amacı, bütün dünya müzelerinde olduğu gibi Türkiye’de de gelecek nesillerin eğitim, kültür ve sanat bilgili olarak yetişmelerine katkı sağlamaktır.

ÖĞRENCİMİZ TÜRKİYE 2.Sİ

Başarı geleneği her yıl olduğu gibi artarak devam ediyor. Bu yılda öğrencilerimiz Özel Okullar Sınavı ve Seviye Belirleme Sınavında büyük başarılar elde ettiler. Akademik hayatlarının dönüm noktalarından biri sayılan bu dönemde hedefledikleri başarının üzerine çıkarak çalışma performanslarının sonuçlarını aldılar.

BEAUTY AND THE BEAST

Öğrencilerimiz bir sene boyunca disiplinli, azimli ve özverili katkıları ile yaşlarından beklenmeyecek üstün performans gösterdikleri müzikal dramalarını 14 Mayıs günü Akatlar Kültür Merkezinde başarı ile tamamladılar.


SCIENCE CUP 2016

Bu yıl Bilim Kulübü’nde ikinci ,üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri ile çalışmalar yaptık. Bu öğrencilerden kimi yeni öğrendikleri fen derslerini çok sevdiği için, kimi de daha bu dersi görmeden sadece bilime olan merakı nedeni ile bu kulüpteydi.

SERGİLEME ÖDÜLÜ

Rönesans Holding, Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Fotopya işbirliğinde Türkiye genelinde 4.’sü gerçekleşen Hayvan Hakları Kareleri Fotoğraf Yarışması’ nda 7/A sınıfından Asena Ardaman sergileme ödülü alarak madalya ve 300 TL hediye çeki kazandı.

AYSEL GÜRMEN

Yazarımız Aysel GÜRMEN okul öğrencilerimizle yaptığı sohbet öncesi SHAYA DAHAN ve STEFAN OĞUZHAN HEİNZ’in sorularını yanıtladı.